Переваги фірми:

Висока якість обслуговування
Нові інноваційні технології
Пропозиція для бізнесу
Професійна співпраця
Широка пропозиція IT-систем!
 
 
ПАРТНЕРИ


Компанія ВСОФТ в реалізації спеціалізованого програмного забезпечення для своїх клієнтів користується багатим досвідом партнерських фірм. Технологічне партнерство дозволяє використовувати найновіші інноваційні ІТ-технології завдяки тому, що основні партнери компанії ВСОФТ мають численний досвід в реалізації ІТ-проектів для великих організацій і фірм в європейських країнах.

Партнерські угоди ВСОФТ передбачають спільне виробництво ІТ-систем, обмін знаннями та досвідом, розробку рішень та їх точну адаптацію до потреб клієнтів східного ринку. На підставі угод, фірма ВСОФТ також уповноважена до дистрибуції і продажу продуктів партнерських фірм.

Партнери ВСОФТ:
Акціонерне товариство VSoft є постачальником інноваційних рішень для бізнесу в сфері ІТ. Компанія діє на польському ринку з 1996р. та увесь час динамічно розвивається. VSoft спеціалізується в підготовці спеціалізованого програмного забезпечення для банків, страхових компаній та фінансових установ. Професіоналізм наданих послуг та високу якість обслуговування клієнтів демонструє співпраця з найбільшими установами в Польщі, серед яких АТ «РKO» Банк Польський», АТ «BRE Банк», АТ «Inteligo», АТ «Бюро кредитної Інформації», АТ «Польський кооперативний банк», АТ «Банк охорони середовища», АТ Банк «BPH».
www.vsoft.pl

 
 
 
© 2011-2018 BCOФT. Всі права захищені.