Переваги фірми:

Висока якість обслуговування
Нові інноваційні технології
Пропозиція для бізнесу
Професійна співпраця
Широка пропозиція IT-систем!
 
 
СИСТЕМА ЯКОСТІ


Система якості ВСОФТ базується на обґрунтованих принципах, що стосуються якості в діяльності компанії та в її пропозиції, а також на використанні сучасних, інноваційних та технологічних рішень.

Принципи якості
ВСОФТ ефективно реалізує стратегічні цілі компанії завдяки застосуванню на практиці трьох найважливіших принципів якості.
1. Високий рівень обслуговування клієнта, що розуміється як:
 • чітка реалізація проектів відповідно до вимог, потреб й очікувань клієнта;
 • професіоналізм у співпраці з клієнтами як на глобальному рівні, так і в щоденних стосунках між працівниками компаній;
 • підтримка зростання бізнесу клієнта завдяки реалізації інноваційних рішень на основі досліджень, що стосуються напрямів розвитку і тенденцій на ринку.
2. Якість пропонованих продуктів забезпечують:
 • розробка рішень з урахуванням завдань, поставлених клієнтом (наприклад, оптимізація витрат, підвищення рівня обслуговування клієнтів, пошук нових джерел прибутку);
 • стабільність і надійність впроваджених систем;
 • постійна оцінка та контроль якості пропонованих послуг і продуктів.
3. Постійний технологічний розвиток, тобто:
 • безперервне вдосконалення продуктів і послуг, які відповідають потребам ринку;
 • створення нових, інноваційних технологій.

Технологія
Створення професійного, високоякісного програмного забезпечення вимагає використання сучасних технологій. Компанія ВСОФТ для реалізації інформаційних систем для своїх клієнтів використовує перевірені, інноваційні рішення, які створені її технологічним партнером, - фірмою VSoft SA. До них відносяться:
 • VSoft Business Platform
  Рішення класу BPMS (Business Process Management System) забезпечує комплексне моделювання, моніторинг та оптимізацію бізнес-процесів. Дозволяє будувати систему будь-якої складності, що автоматизує та оптимізує обрані сфери діяльності.

 • VSoft Model Designer
  Графічний засіб моделювання різних процесів прийняття рішень. Дане ІТ-рішення дозволяє інтуїтивно зрозумілим способом перевести процес прийняття рішень з "паперового або описового" вигляду в "повністю автоматизовано - комп'ютерний" вигляд за допомогою таблиць і дерев рішень. На кожному етапі запроектована модель може бути змінена і модифікована бізнес-адміністратором.

 • VSoft Transformation Services
  VSoft Transformation Services – це інструмент, який використовується для створення рішень класу ETL (Extract, Transform, Load), тобто для трансформації, імпорту та експорту даних. На відміну від типових ETL, інструмент VTS відрізняє прозорість, простота підготовки пакетів і відкритість до нетипових схем обробки даних, а також до неминучих модифікацій.


Інструмент: VSoft Business Platform, VSoft Model Designer, а також VSoft Transformation Services, були визнані інноваційними, новими технологіями незалежною командою експертів одного з найбільших польських технічних університетів - Краківського Політехнічного Університету.
 
 
 
© 2011-2018 BCOФT. Всі права захищені.